مجمع نکوداشت غدیر

معرفی :

مجمع نکوداشت غدیر با هدف احیای بزرگترین عید شیعیان و زنده نگه داشتن پیام آن، فعالیت های خود را از سال ۸۸ شروع و برنامه های متعددی در سطح کشور برگزار کرده است. فعالیت های این موسسه از سال ۹۶ متمرکز بر نیروی جوان به ویژه دانشجو آغاز شده و تاکنون ادامه پیدا کرده است. این بولتن، دومین گزارش عملکرد از فعالیت های موسسه در سال ۹۸ می باشد.

 

 

 

بیانیه ی ماموریت مجمع نکوداشت غدیر :

ما اعضای مجمع نکوداشت غدیر گرد هم آمده ایم تا در چارچوب شرع مقدس اسلام، به صورت مجموعه ای شناخته شده، هدف دار، همدل و متخصص، به فعالیت فرهنگی در قالب مشاوره و اجرای مراسمات مذهبی برای مخاطبان دانشجو و دانشگاهی در سطح کشور اقدام کنیم. هدف ما رساندن پیام وجود حجت حاضر و تمسک به آن پیشوای الهی به عنوان وارث غدیر و درخواست دعا برای فرج حضرتش و ترویج مفهوم ولایت و امامت، با ابزار های مختلف تبلیغی است. تا به آماده سازی و تربیت نیروی متعهد و متخصص برای استمرار این فعالیت وسیع و عمیق، منجر شود. ما با توجه ویژه به منابع انسانی داوطلب و حرفه ای و درآمدها و حامیان، فعالیتمان را گسترش میدهیم و تلاش می کنیم با ارائه محصولات در خور و با کیفیت استقلال خویش را حفظ کنیم.

سوالات متداول

فعالیت‌های مجمع نکوداشت غدیر مختص اقشار محترم دانشجویی است که در ایام مذهبی یا مناسبتی مانند: رمضان، نیمه شعبان، غدیر، فاطمیه و… و غیر مناسبتی مانند: روز بزرگداشت شهدای جنگ تحمیلی و روز دانشجو و… انجام میشود.

ما ۵ نوع خدمت ارائه می‌دهیم که به طور مختصر عرض خواهیم کرد ضمنا برای اطلاعات بیشتر از صفحات توضیح هر کدام از پروژه‌ها می‌توانید استفاده کنید.

۱-آکادمی و آموزش تخصصی

۲- مشاوره 

۳-تولیدات رسانه‌ای

۴- منتورینگ

۵-پروژه‌های مناسبتی

شما می‌توانید برای ارتباط با روابط عمومی اقدام کنید و با شماره ۰۵۱۳۷۲۴۴۹۲۴ تماس حاصل بفرمایید.

روش های ارتباط با ما

برای هماهنگی بیمارستان‌ها باید ابتدا نامه‌ای به بیمارستان ارسال کنید.

در صورتی که آموزش های لازم را ببینید و بتوانید با استاندارد های صحیح این برنامه را اجرا کنید تمام لوازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا به صورت کاملا رایگان و به لوگوی اختصاصی خودتان مراسم را اجرا نمایید.

زمان اجرا بر اساس صلاح دید خودتان تنظیم میشود ولی برای ابتدا اجرا باید زمانی را برای برنامه ریزی و هماهننگی اختصاص بدهید.